طراحی سایت
|
X
اخبار بانکرینگ
محمدرضا راوند

پاسخ انجمن صنعت بانکرینگ به خبر " اختلاس در بانکرینگ بوشهر/ متهم به گرجستان گریخت "

محمدرضا راوند، دبیر انجمن صنعت بانکرینگ ایران در خصوص مطلب منتشر شده در سایب خبرگزاری محترم فارس با عنوان " اختلاس در بانکرینگ بوشهر / متهم به گرجستان گریخت " :

" عطف به مطلب مندرج در سایت خبرگزاری محترم فارس مورخ ١/7/97 با عنوان " اختلاس در بانکرینگ بوشهر/ متهم به گرجستان گریخت "  اعلام می دارد این موضوع به هیچ وجه مربوط به شرکت های بانکرینگ و صنعت بانکرینگ نبوده و همانگونه که در متن خبر خبرگزاری محترم فارس نیز اشاره شده است مربوط به سوء استفاده در فروش گازوئیل توسط یکی از کارمندان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر بوده است .

توضیح اینکه سوخت کشتی ها  فقط نفتکوره ( مازوت ) می باشد نه گازوئیل که شرکت های بانکرینگ جهت تامین سوخت کشتی ها آنرا مستقیماً از شرکت ملی نفت ایران خریداری می نمایند .

 

امید است خبرگزاری محترم فارس مطابق رسالت رسانه ای خود همچون گذشته با اطلاع رسانی صحیح و مثبت از این صنعت ملی و استراتژیک تصویر درستی از آن برای سیاست گذاران و مخاطبین ترسیم نموده و موجبات توسعه آن و بهره مندی کشور از منافع ملی صنعت بانکرینگ که با سرمایه گذاری ها ی صورت گرفته توسط شرکت های فعال در این صنعت صدها فرصت شغلی ایجاد گردیده و به توسعه و رونق بنادر کشور منجر شده است را بر اساس الزام قانونی بند ب ماده 48 قانون برنامه ششم توسعه فراهم آورند . "

 

محمدرضا راوند

دبیرانجمن صنعت بانکرینگ ایران

مطلب قبلی رییس هیئت مدیره انجمن بانکرینگ ایران / شرایط نابرابر ایرانی‌ها و عرب‌ها در بانکرینگ خلیج فارس .
Print
774 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x